ZAPOSLENI
Učitelji imajo elektronski naslov v obliki ime.priimek@oszboraodposlancev.si.
Če pa imajo dva priimka ali dve imeni, pa ime.priimek.priimek@oszboraodposlancev.si ali ime.ime.priimek@oszboraodposlancev.si.
RAZREDNA STOPNJA
ODDELEK | UČITELJ |
1.A | Vesna Pavuna, Aleksandra Stijepić |
1.B | Katja Gole Pucelj, Mirjam Kosten |
1.C | Nina Ivančič, Tina Stopar |
2.A | Nina Zver |
2.B | Marija Margita Marinč |
2.C | Evelin Malnar |
3.A, OPZ 3.r | Andreja Pogorelec Šenk |
3.B | Nataša Bjelajac |
3.C | Marija Erjavec |
4.A | Staša Kobler |
4.B | Urška Rupnik |
4.C | Anda Jambrovič |
5.A, KOL | Petra Kersnič |
5.B | Maruša Mlekuž |
5.C | Jasna Naglič Žagar |
N1A | Maksimilijan Vovk |
N1A, TJA 2., 3., 4. in 5.r, DOP TJA 2. do 5.r | Teja Čop, Maja Ina Ruparčič |
ŠPORT in NŠP 4. in 5.r, plavalni t. | Aljoša Adamič, Marina Dekleva, Sašo Mrnjec, Franc Valda |
NRA 4. in 5.r | Tilen Nosan |
NTE 4. in 5.r | Kristina Povh |
OPZ 4. in 5.r | Mojca Hribar Osmak |
OPZ 1.r | Mateja Junc |
NNI 4. in 5.r | Maja Gole Premrl |
NUM 4. in 5.r | Martina Pleše Porenta |
Svetovalno delo 1. do 3.r, DSP | Zarja Golouh |
Romski pomočnik 1. do 3.r | Dijana Marijanović |
PREDMETNA STOPNJA
RAZREDNIK | UČITELJ | PREDMET |
Aljoša Adamič | ŠPO, ŠSP(i), IŠPN(i), IŠPO(i) | |
8.C | Marina Dekleva | ŠPO |
6.B | Maja Gole Premrl | SLO, NI(i), NNI |
Magda Gornik | KEM, POK(i), pomočnica ravnatelja | |
Tatjana Gornik | GEO, TVZ(i), DNU | |
Peter Gradišar | DNU, DSP, psiholog (svetovalno delo), UPR | |
6.C | Ana Gril | NAR, DNU |
Mojca Hribar Osmak | GUM, DNU, UPR | |
Mateja Junc | MPZ, DNU | |
9.C | Katja Koleta | ZGO, DNU |
Klemen Kovačič | OID, MAT 8 | |
8.A | Mateja Malnar | SLO, DKE 7, GLK(i) |
Blanka Mihelič | UPR, DSP, svetovalno delo 4. do 9.r | |
9.A | Sašo Mrnjec | ŠPO, NŠP 6 |
Jasna Naglič Žagar | GOS 6 | |
Tilen Nosan | UPR, DKE, NRA, TJA, UBE, MME | |
7.C | Nadja Oberstar | MAT, TIT, DOP 7 |
Peter Pirc | Ravnatelj, OGL(i), MAT 6 | |
Nikolina Pleše | TJA, DSP, DOP 7, DOD 67 | |
Martina Pleše Porenta | LUM, LS(i), ID-LIK, NUM | |
6.A | Kristina Povh | TIT, OGL(i), OGU(i), NTE |
6.D | Brigita Prebilič | TJA, GEO 9, DOP 7 |
Meta Rupar | DSP, svetovalna delavka | |
7.A | Maja Ina Ruparčič | TJA |
Meta Šilc Marincelj | knjižničarka | |
9.B | Barbara Škulj | MAT, FIZ 9, DOD67 |
8.B | Petra Špiletič Latin | SLO, DOD |
Andrejka Topić | BIO, NPH(i), SPH(i), ORP | |
Franc Valda | ŠPO | |
Alenka Vilicer | GOS | |
7.B | Franc Žganjar | FIZ, MAT, SLZ(i) |
PODALJŠANO BIVANJE
ODDELEK | UČITELJ |
OPB 1 (1.r) | Anita Turk Šveigl |
OPB 2 (2.r) | Mateja Junc, Vesna Pavuna |
OPB 3 (3.r) | Marija Erjavec |
OPB 4 (4.r) | Alenka Vilicer |
OPB 5 (5. r) | Mojca Hribar Osmak, Kristina Povh |
OPB 6 (1.r) | Maksimiljan Vovk |
OPB 7 (2.r) | Polonca Kalič |
OPB 8 (2. in 3.r) | Franc Valda, Nina Ivančič, Saša Vesel |
OPB 9 (4.r) | Blanka Mihelič, Saša Vesel, Staša Kobler, Anda Jambrovič |
JUTRANJE VARSTVO
ODDELEK | UČITELJ |
JUV | Mirjam Kosten, Aleksandra Stijepić, Katja Gole Pucelj |
TEHNIČNI DELAVCI
Poslovna sekretarka, računovodja in knjigovodja imajo elektronski naslov v obliki ime.priimek@oszboraodposlancev.si.
Damjana Koroša nadomešča Andreja Drvarič |
poslovna sekretarka |
Simona Novak | računovodja |
Jana Janežič | knjigovodja |
Damir Lindič | hišnik |
Mladen Ivezić | hišnik |
Medved Bernardka | kuharica, vodja kuhinje |
Jadranka Josić | kuharica |
Dejan Zajc | kuhar |
Marjetka Poje | kuharica |
Brigita Ješelnik | kuharica |
Alenka Debeljak | kuharica |
Sonja Obrstar | kuharica |
Marjeta Jelenc | kuharica |
Zagorka Bojanić | čistilka |
Sonja Gorec | čistilka |
Marica Dragičević | čistilka |
Jelena Mrdja | čistilka |
Ana Kalabota | čistilka |
Majda Grgorič | čistilka |
Vida Vidervol | čistilka |