Spoštovani starši,

za nami je natanko mesec dni pouka… Počasi se bo začelo tudi ocenjevati, tako da ni nič narobe, če na to opozorite otroke tudi vi, da ne bo presenečenj…

Obvestila za ta teden:

1. Danes imamo svet staršev (ob 17.30) in svet šole, na katerih bomo sprejemali temeljne dokumente, ki se tičejo dela v tem šolskem letu. Če so kakršnakoli vprašanja, jih le pošljite do vaših predstavnikov.

2. V četrtek, ob prazniku Občine Kočevje, ter tudi prazniku šole, ki nosi ime dogajanj preteklosti, bomo imeli na šoli dan dejavnosti, ki bo posvečen letošnjemu tematskemu letu – Kočevje miga. Migali bomo vsi na šoli… Podrobnosti so zapisane tu – https://www.oszboraodposlancev.si/2024/09/27/obvestilo-za-sportni-dan-3-10-2024/

3. V petek se bo odvila mini olimpijada za učence 1. triletja v organizaciji Športne zveze Kočevje.

4. Na šoli velja pravilnik o tekmovanjih, ki določa komu se povrnejo sredstva za prijavo na tekmovanja. Vsakemu učencu, ki se bo na tekmovanja pripravljal v okviru dodatnega pouka oz. ur, ki jih organizira učitelj, bodo vsi stroški povrnjeni, ostalim pa samo v primeru uspešnosti na tekmovanju. Podroben pravilnik najdete pod menijem ZA UČENCE IN STARŠE – PRAVILNIKI – PRAVILNIK O TEKMOVANJIH.

5. Toplo vabljeni na ogled današnje oddaje projekta Neodvisen.tv, ki je za vas brezplačno… Tematika je zelo aktualna – MOJ OTROK NE LAŽE. Začetek je ob 20. uri in za ogled kliknete na https://www.neodvisen.tv/?utm_medium=email&utm_source=newsletter_42&utm_campaign=moj-otrok-ne-laze&utm_id=42

6. Obvestilo plesne šole Rusalka – v Centru gibanja Rusalka bi si želeli kar najbolje predstaviti Breakdance, katerega v našem Centru poučuje BBoy Naki, eden najboljših breakdancerjev v Evropi, tudi eden izmed slovenskih predstavnikov Breakdance-a na Olimpijskih igrah v Parizu. V ta namen v našem Centru ponujamo cel mesec brezplačnih vadb Breakdancea. Cel oktober, vsak petek od 15:30 do 16:30 v prostorih na Reški cesti 15 (v stavbi Lesing) za dekleta in fante od 6.leta starosti naprej.

Želim vam prijetne dneve

Peter Pirc, ravnatelj