SPOŠTOVANI DONATORJI V ŠOLSKI SKLAD

Benjamin Franklin je nekoč dejal: »Pazite na majhne izdatke. Majhna luknja lahko potone veliko ladjo.«

Majhen izdatek je lahko za nekoga velika luknja. Na OŠ Zbora odposlancev nam ni pomembno ali bi taka luknja potonila veliko ladjo ali pa čisto majhen čolniček. Z našim šolskim skladom bomo poskušali kakšno od teh lukenj zakrpati.

Poleg šole želimo našim otrokom dati še nekaj več, nekaj, kar jim bo v življenju naprej enako pomembno kot znanje, če ne še več. To so najprej lepe in pozitivne izkušnje, ki jih brez pomoči sklada morda ne bi mogli doživeti. Hkrati pa želimo doseči, da otroci, ki izstopijo iz naše šole, ponotranjijo solidarnost kot eno svojih vrednot in s pogumom zakorakajo v svojo prihodnost!

Vse, ki ste nam pripravljeni pomagati v letošnjem šolskem letu, vabimo, da prispevke nakažete na TRR šolskega sklada OŠ Zbora odposlancev: 01248-6030655635 sklic 001213-333. (nakazilo preko elektronskega poslovanja: referenca SI00 1213-333; IBAN-št.računa SI56 0124 8603 0655 635)

Upravni odbor šolskega sklada

OŠ Zbora odposlancev

Pomembnejše podatke šolskega sklada najdete tukaj.

Vlogo za pridobitev sredstev iz šolskega sklada najdete tukaj.

Pravila šolskega sklada najdete tukaj.