Pozdravljeni,

malo zamujam s sporočilom, ker je na šoli kar nekaj dogajanja… Se vidi, da se zelo bližamo koncu šolskega leta.

Dogajanje v tem tednu:

1. Začele so se dejavnosti z izvajanjem dveh projektov na šoli, tesno povezanimi s Kočevsko. Gre za projekta RTM Kočevska v okviru katere sodelujemo z Občino Kočevje, ter obujamo spomin na ljudi, ki so ustvarjali in uspeli na tem področju in Spoznajmo Kočevsko, preko katerega otrokom prikazujemo kaj vse se skriva v tem našem prostoru.

2. V četrtek bodo imeli naši osmošolci in devetošolci, skupaj z vsemi ostalimi iz našega področja, skupni ples v KCK. Vsi, ki se bi ga radi udeležili, morajo prinesti prijavnico, ki so jo prejeli s strani razrednikov.

3. V torek, 30. 5. 2023, bomo imeli ob 17. uri še zadnjo sejo sveta staršev v tem letu.  Če so kakšna vprašanja, jih le pošljite do svojih predstavnikov.

Vse dobro

Peter Pirc, ravnatelj