Prišel je čas, ko se na našo šolo vpisujejo nove radovedne glavice, ki bodo v septembru prvič prestopile šolska vrata.

Vpisi bodo pri nas potekali v sredo, 9. 2. 2021, v četrtek, 10. 2. 2021 in v petek, 11. 2. 2021 na Reški cesti 3, 1330 Kočevje.

Vse starše, ki ste na dom prejeli vabilo z datumom in uro vpisa, vljudno prosimo, da se tega držite karseda točno. Le tako lahko poskrbimo, da ne bo prišlo do čakalne vrste.

Na vpis obvezno prinesite potrdilo, da izpolnjujete pogoj PCT (preboleli, cepljeni, testirani) in svojo zaščitno masko. V šolo ne vstopajte sami, ampak počakajte, da vas pride iskat delavka šole.

Za vsa vprašanja in dileme se lahko obrnete na šolsko psihologinjo Zarjo Golouh Kosten, ki v letošnjem letu vodi vpis v prvi razred. Dosegljiva je na zarja.golouh.kosten@oszboraodposlancev.si.

Se že veselimo novih obrazov, ki se nam bodo kmalu pridružili v šolskih klopeh.

Zarja Golouh Kosten, mag. psih.