POZDRAVLJENI AJEVCI

V zadnjih dneh učiteljici kar veliko časa preživiva za računalnikom. Med drugim sva pregledali tudi vse vaše fotografije od začetka šolskega leta do jesenskih počitnic. V tem kratkem času smo se v šoli dobro spoznali in veliko tudi naučili. Najpomembnejši del učenja je bilo vse tisto, kar smo lahko videli, otipali, okušali, preizkusili,… in tega ni bilo malo. Sodelovali smo tudi z MESTNO CVETLIČARNO –  cvetličarko Saro. Le ta nam je priskrbela pisane rožice, ki smo jih presadili v večje lončke in jih tudi zalili, da bodo imele dovolj vode. Pri likovni umetnosti pa smo se preobrazili v prave umetnike in z velikimi čopiči pobarvali in okrasili velike lesene buče, hruške in jabolka, ki krasijo vhod pred cvetličarno in si jih lahko ogledate, če se sprehodite mimo.

Skratka, bili smo zelo aktivni. Kaj vse je nastalo izpod majhnih ročic in prišlo iz majhnih bistrih glavic pa si poglejte na spodnjih fotografijah…

Učiteljici 1.a