Spoštovani starši,

še en teden je za nami, z manjšimi in večjimi izzivi. Smo pod pritiskom prisotnosti virusa in to se pozna tudi pri našem delu.

V tem tednu so bili v karanteni kar tri oddelki, ki pa se v ponedeljek vračajo v šolo in zaenkrat kaže, da bodo v ponedeljek v šoli prav vsi oddelki.

Potrjeno aktivno okužbo imamo trenutno pri 5 učencih in ravno tolikih delavcih šole. V ponedeljek ugaša ta že pri dveh delavcih šole. Cepljenih delavcev na šoli je 44, kar predstavlja 61% vseh delavcev.

Res vas ponovno prosim, da v šolo pošiljate zdrave otroke in ob morebitnih znakih pokličite osebnega zdravnika, ki bo otroka napotil na testiranje. Samo na tak način bomo lahko v šoli fizično prisotni v najdaljšem obdobju.

V prihajajočem tednu bo na šoli izvedeno pilotno e-testiranje NPZ-jev, o čemer so bili starši 6. in 9. razredov posebej obveščeni.

Starše sedmošolcev in osmošolcev lepo prosim, da se z otroki večkrat pogovorite zakaj so pomembne zaščitne maske in kako jih nosijo, ker tu izvajamo največ opozoril.

Drugih posebnosti ali sprememb pri delu ni.

Želim vam vse dobro in vas pozdravljam

Vaš ravnatelj