Prišel je čas, ko se v našo šolo vpisujejo novi nadobudneži in nadobudnice, ki bodo v septembru prvič prestopili šolska vrata.

Vpisi bodo pri nas potekali v torek, 9. 2. 2021, v sredo, 10. 2. 2021 in v četrtek, 11. 2. 2021 na Reški cesti 3, 1330 Kočevje.

Vse starše, ki ste na dom prejeli vabilo z datumom in uro vpisa, vljudno prosimo, da se tega držite karseda točno. Le tako lahko poskrbimo, da ne bo prišlo do čakalne vrste.

Za vsa vprašanja in dileme se lahko obrnete na našo svetovalno delavko Zarjo Golouh, ki v letošnjem letu vodi vpis v prvi razred. Dosegljiva je na zarja.golouh@oszboraodposlancev.si ali na tel. št. 070 757 149.

Na vpis obvezno prinesite svojo zaščitno masko. V šolo ne vstopajte sami, ampak pred glavnim vhodom šole počakajte, da vas pride iskat šolska delavka. V času trajanja vpisa se držite vseh ukrepov za preprečevanje okužbe z COVID-19. Natančen opis ukrepov najdete na spletni strani Nacionalnega inštituta za javno zdravje (www.nijz.si).

Se že veselimo novih obrazov, ki se nam bodo kmalu pridružili v šolskih klopeh.

Zarja Golouh, mag. psih.