Andraž Hribar je kočevski glasbenik, ki je v svoji dolgoletni karieri nanizal že celo ogrlico uspešnic (Življenje je, Moja moja, Ognjen obroč, Kaj mi delaš, Huanani, Stari most…) Letos snema že šesto ploščo in k snemanju je povabil tudi otroški pevski zbor Piki Jakob.

Z Andražem smo sodelovali že na ponovitvi letnega koncerta leta 2017, ko smo peli pesem Sreča, za katero je na besedilo Bojane Vajt napisal glasbo in priredbo. Na koncertu je solo je pela njegova hčerka Nana, kot presenečenje pa je vskočil še sam Andraž.

V sredo, 4. marca, smo v dvorani KCK posneli njegovo novo skladbo z naslovom Barčica.

Snemanje je potekalo zelo hitro, saj so pevci svoj del pesmi vadili že na pevskih vajah v šoli. Pevci so kljub strahu pred neznanim uživali v novi izkušnji in je bilo zadovoljstvo na koncu toliko večje.

Veseli nas, da smo bili del te zgodbe, zato se Andražu na tem mestu tudi zahvaljujemo.

Andreja Pogorelec Šenk                                                                                                   Foto: Borut Šenk