V petek, 9. februarja 2018, se je 9 učencev 3.B razreda OŠ Zbora odposlancev Kočevje namesto v svojo šolo k pouku, odpravilo v OŠ Ob Rinži, ki je gostila Otroško gledališko mini karavano.
Gledališka predstava, ki so jo učenci uprizorili, nosi naslov Najboljša čarovnija in je avtorsko delo njihove učiteljice in mentorice Jožice Sevšek.
Dva čarodeja sta kar šest čarovnic brez večjih težav spravila na limanice in jih ….. o ne, ne izdam! Nikoli se ne ve, kdaj si lahko predstavo ogledate sami.
Zapišem naj samo, da so učenci preživeli precej zabavno, razgibano in nadvse adrenalina polno dopoldne. Ob zaključku so bili bogatejši za še eno izkušnjo, saj so izziv igre opravili zelo dobro. Zanj so bili ob zaključku karavane tudi sladko nagrajeni.
Več pa naj povejo spodnje fotografije. (Foto: Magda Gornik in Anita Turk Šveigl)
Prijazen gledališki pozdrav,
Anita Turk Šveigl