Tam nekje za mavrico, neskončno je želja…

V četrtek, 15. decembra smo na mestni ploščadi učenci in učitelji naše šole skupaj z obiskovalci božično-novoletnega bazarja ustvarili mavrico želja in sanj ter se podali skoznjo. Učenci, učitelji in vsi zaposleni  OŠ Zbora odposlancev smo del naših sanj uresničili s kulturnim programom in dobro založenimi stojnicami, s čimer smo skušali polepšati praznični čas vsem obiskovalcem, le-ti pa so s prispevki za izdelke prispevali v šolski sklad, katerega namen je omogočiti kvalitetno in zanimivo šolanje vsem učencem naše šole.

Vsem, ki ste kakorkoli sodelovali, nas obiskali in tudi sami prispevali k uresničitvi naših sanj, se zahvaljujemo. Upamo, da boste med prazniki in v prihajajočem letu našli svojo mavrico in pogumno stopili skoznjo ter tako uresničili vsaj del svojih sanj.

učenci in učitelji OŠ Zbora odposlancev