V torek, 15. decembra, je na OŠ Zbora odposlancev zadišalo po praznikih. Potekal je tradicionalni božično-novoletni bazar. Letos smo se za ta dogodek pripravljali prav vsi učenci in učitelji šole, saj smo izdelke in kulturni program pripravili v okviru tehničnega dne, ki je potekal v začetku decembra za vse razrede. Ob kratkem kulturnem programu je šola “zaživela” v prazničnem vzdušju, ki se je nadaljevalo ob ogledu razstavljenih izdelkov. Obiskovalci so se lahko posladkali s piškoti in pogreli s toplim čajem, kar je naredilo našo šolo ta večer še posebej praznično, pa so predvsem zadovoljni in nasmejani obrazi tako obiskovalcev kot naših učencev. Izkupiček od izdelkov je šel v šolski sklad, katerega namen je omogočiti kvalitetno in zanimivo šolanje vsem učencem naše šole.
Pa srečno in veselo!
učenci in učitelji OŠ Zbora odposlancev